Κατόπιν πρόσκλησης του Ευρωπαϊκού Ινστιτούτου Επικοινωνίας ο Πρόεδρος της ΑΘΗΝΑ καλεί ΑΘΗΝΑ κ. Γιώργος Ψαθάς παρευρέθηκε στην 38η Απονομή Δημοσιογραφικών Βραβείων που διεξήχθη στις 20 Μαΐου 2024 στο Ζάππειον Μέγαρο.
![](https://athenscallsathens.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_7683.jpg)
Κατόπιν πρόσκλησης του Ευρωπαϊκού Ινστιτούτου Επικοινωνίας ο Πρόεδρος της ΑΘΗΝΑ καλεί ΑΘΗΝΑ κ. Γιώργος Ψαθάς παρευρέθηκε στην 38η Απονομή Δημοσιογραφικών Βραβείων που διεξήχθη στις 20 Μαΐου 2024 στο Ζάππειον Μέγαρο.